סיפורי ההצלחה שלכם

נעים להכיר:אביה המקסימה מקרית מוצקין, ירדה 17 ק"ג ב 12 שבועות. היא הציבה לעצמה יעד ובעזרת נחישות לא ויתרה וסיימה את הדיאטה בהצלחה. אנחנו גאים בך מאד.

שבת שלום לאלוף שלנו! ליאל בן ה 15 מהמרפאה שלנו בכרמיאל החליט לנצל את תקופת החופש הגדול ולקחת את הבריאות שלו בידיים, לשנות הרגלים מגיל צעיר ולשמור על משקל גוף תקין. בזכות העזרה של ד"ר בני אנטה הוריד ליאל 17 ק"ג ב 3.5 חודשים.

בדיאטה שלנו התוצאות הן מידיות! אם עושים אותה כמו שצריך בלי פשרות ו"עיגולי פינות" רואים שינוי משבוע לשבוע. אדווה האלופה מהסניף שלנו בעפולה לא מתייאשת וממשיכה בדרך להשגת היעד.

נעים להכיר: גברת חנה מרקר מהקליניקה שבקריית מוצקין.החלימה ממחלת הסכרת לאחר שירדה 30 ק"ג.כמו כן,עם הירידה במשקל הרופא הדריך אותה להפסיק את הטיפול ל י.ל.ד(יתר לחץ דם) היום היא מאוזנת ללא טיפול תרופתי.חנה עדיין רוצה להוריד עוד 6-7 ק"ג, בשביל להגיע ליעד אותו סימנה לעצמה בהתחלה. מאחלים בהצלחה וכל הכבוד.

ענבל רצתה להוריד במשקל לקראת בר המצווה של בנה. היא הגיעה אלינו ובמחזור טיפול אחד הורידה 18 ק"ג. אנחנו גאים בך כל כך:-).

נעים להכיר: בני בר, מהקליניקה בתל אביב, שקל 125 קילו. היום לאחר 3 חודשים של התמדה הוא שוקל 92 קילו. הוריד בגאווה 32 ק"ג. כל הכבוד לך בני.אנחנו גאים בך מאד!

החיים החדשים של רחל סבן מצפת. רחל הגיעה אלינו לסניף בכרמיאל במטרה להוריד במשקל ולשפר את הבריאות. היא ירדה עד עכשיו 25 ק"ג. אתם יכולים לראות בתמונות איך היא הייתה לפני, תוך כדי התהליך וכמה נפלא היא נראית ומרגישה היום. כל הכבוד רחל:-)

מתחילים שבוע חדש עם קרן האלופה ממודיעין..התמדה ואמונה בהצלחה אישית, הביאה אותה למקום שבו היא נמצאת היום. 20 ק"ג פחות. כל הכבוד לך קרן.

נעים להכיר..איריס והדר מסניף חרמון-מן רחובות, חברות שעושות אצלינו דיאטה ביחד. הדר ירדה 9 ק"ג ואיריס 7 ק"ג נשארו להן עוד כ- 5 ק"ג להשלים את המסע שלהן. אנחנו בטוחים שביחד הן יצליחו, לפעמים אם קשה לתחיל ולהתמיד לבד,כדאי למצוא שותף או שותפה לדרך:-)

מחיאות כפיים סוערות לדנה מהקליניקה מחיפה. דנה ירדה כ-16 ק"ד ב 12 שבועות. כרגע היא נמצאת בשלב השמירה של הדיאטה שלנו. דנה הקפידה לצלם את עצמה כמעט פעם בשבוע בשביל לראות איך נראה קצב הירידה שלה.

מחיאות כפיים סוערות ליפית מהקליניקה בבאר שבע. יפית ירדה כ-16 ק"ג ב 12 שבועות. כרגע היא נמצאת בשלב השמירה של הדיאטה שלנו. דנה הקפידה לצלם את עצמה כמעט פעם בשבוע בשביל לראות איך נראה קצב הירידה שלה.

ל"דר בני ממוצקין רציתי להודות לך על כל התמיכה,היעוץ,המקצועיות .בזכותך הצלחתי להוריד 17 קילו בתקופה כל כך קצרה הכי הרבה שיצא לי להוריד עד היום,אין עלייך !!" דניאל זליף

נעים להכיר. שביט הגיעה אלינו והתחילה דיאטה, בינתיים הספיקה להוריד 10ק"ג והיד עוד נטויה. בכח ההתמדה שלה היא תצליח לסיים את הדיאטה בהצלחה במשקל היעד שקבעה לעצמה. בהצלחה!

איילה המדהימה תודה שבזכותך ובזכות זה שלא ויתרתי החזרת לי את החיוך לפנים. היום אחרי 12 שבועות אני פחות 17 קילו ואני מאושרת. לא יכלתי לבקש אושר יותר מזה אין לי את המילה המתאימה כדי להסביר כמה אני מודה לך המון המון תודה

הבטחנו לכם אתמול את תמונת המהפך של אורן דנטס. הנה היא לפניכם. מה דעתכם? מגיע לו כל הכבוד?

נעים להכיר,קירלושקין הלנה ירדה 13 קילו בשלושה חודשים ונמצאת כעת חודש בשמירה. מאחלים לה בהצלחה בהמשך השמירה.

נעים להכיר, פואד אבו קרינאת ירד 24.5 ק"ג ב 4 חודשים במרפאה של חרמון-מן בבאר שבע אצל דר' שמעון אברמוביץ'. כל הכבוד!!!

נעים להכיר: סוזי המקסימה מהמרפאה שלנו בקרית מוצקין ירדה ב 12 שבועות 10ק"ג. דיאטה מבוקרת בפיקוח צמוד מביאה לתוצאות מדהימות. משנה את סגנון התזונה ומשפרת את איכות החיים.

זהו סיפור על התמדה מעוררת הערצה.בנבנישתי אייל מעפולה ירד 26 קג(121-95)בחלק הראשון של הדיאטה. בתמונה הבאה אפשר לראות איך התמדה הביאה את הבחור למקום בו הוא נמצא היום עם סה"כ 42 ק"ג פחות ושוקל 79ק"ג. אייל נמצא בתהליך מתקדם של שמירה. אנחנו בטוחים שהוא יצליח לשמור על המשקל החדש ועל הבריאות החדשה שלו.

בוקר טוב.מה דעתכם על גלית טסלר מהסניף שלנו בקרית מוצקין? אנחנו

נעים להכיר... אלה סוסנר מבאר שבע ירדה 17.5 ק"ג ב4 חודשים...כל הכבוד לך אלה

נעים להכיר פוריש גלית מהסניף שלנו באשדוד בניהולות של ד"ר שמעון אברמוביץ, הורידה 31 ק"ג..

הכירו את הצוות המנצח השף הידוע אורן גירון ואיילה שלנו מהמרפאה בכפר סבא שנתנה לו ליווי רפואי אישי.אורן הוריד 30 ק"ג. איך? בעזרת קצת מחטים, קצת חלבונים,הרבה הפרדה הרבה ירקות,אין סודות, צריך להבין את המהות.. אפשר לאכול בלי הגבלה, רק להבין שזו דרך חיים ולא ריצת 100 מטר…. נהנים מכל רגע,מורידים במשקל והכי חשוב נשארים בריאים.

נעים להכיר..עוד צוות מנצח הפעם מבאר שבע. ספיר ירדה 12 ק"ג בחודשיים בעזרתו של ד"ר שמעון אברמוביץ.

10416579_983507718380927_2507909934931825018_n

תודה ענקית לד"ר בני אנטה שעזר לי להוריד 13 ק"ג ב 10 שבועות" טלי ביבר. כל הכבוד לך טלי אנחנו מאד מאד גאים בך!

נעים להכיר צבי גור אריה. התחיל אצלינו דיאטה ועד היום הוריד 19 ק"ג. הוא נמצא עדיין בעיצומו של המסע ואנחנו מאחלים לו הצלחה רבה:-)

נעים להכיר: אביעד כהן מראשל"צ ירד עד עכשיו 23 ק"ג ב 4 חודשים. אביעד עדיין ממשיך להתמיד ולהוריד במשקך עד שיגיע למשקל היעד. בהצלחה

נעים להכיר: סופיה שלנו הורידה 24 ק"ג ב 4 חודשים, היום התחילה אצלינו מחזור דיאטה חדש. היד עוד מטויה ואנחנו משוכנעים שהיא תצליח.

ככה נראית הצלחה! אותה השמלה, אותה הבחורה והרבה קילוגרמים פחות.

יום העצמאות של נעמי רזיאל, הורידה עד עכשיו 15 ק"ג. כל הכבוד

נעים להכיר..נדיה הפקידה החמודה שלנו מהסניף בכרמיאל ירדה 12 ק"ג ב 3 חודשים. נמצאת כבר מעל חודש בדיאטת שמירה.נכון שהיא פשוט מהממת?:-)