סודות המשקל הרצוי

כל אחד רוצה שמשקלו יהיה משקל בו ירגיש נח עם עצמו, בדרך כלל משקל זה מתאים

למדדים הבין לאומיים שהם: טבלאות של רופאים המתייחסים לגובה גיל ומשקל

וחישובים של מסת הגוף או בלעז BMI .

 

לשמור על משקל רצוי כזה זוהי מלאכה קשה מאוד ולמעשה  מנוגדת לטבע האנושי,

אנשים חושבים שכמות האוכל שהם אוכלים היא הגורם הבלעדי לירידה במשקל,

אך לא כך הוא, שילוב של דברים רבים שצריך לעשות בשילוב עם הדיאטה עצמה

הם אלה אשר יגרמו לרדת במשקל ולהצליח לשמור על משקל גוף רצוי.

 

אנסה באופן פשוט ובשפה מובנת , להסביר ולהנחות אתכם איך ומה צריך לעשות

בכדי להגיע למשקל רצוי ולשמור עליו.

 

מי מאתנו לא ניסה לעשות דיאטה לפחות פעם אחת בחיים ?

 

מי מאתנו לא עשה דיאטה וירד עשרות קילוגרמים ?

 

מי מאתנו לא עלה חזרה לאחר שהצליח לרזות ?

 

 אנסה לשנות את כל אלה !

 

 אנסה להסביר מה חשוב באמת לעשות !

 

 אנסה ללמד איך צריך לנהוג, איך ומה לאכול !

 

כל זאת מבלי לדבר על הדיאטה עצמה.

 

ע"י הסברים שלא בשפה מדעית  אסביר על המנגנונים השונים של הגוף אשר משתתפים ומשפעים  על תהליך ההרזיה,  אסביר איך צריך לנהוג ומה ומתי צריך לאכול בכדי להצליח.  לא אתן תפריטים ודיאטות, זאת כל אחד יכול לבחור לעצמו ולקרא בכל ספר אחר.  אנחה אתכם וארכז עבורכם את כל הכללים שלפיהם צריך לנהוג בכדי להצליח במשימה הקשה מכל. משקל גוף רצוי ומותאם לכל גוף.

 

מי שיסגל לעצמו את הכללים ויבין אותם, יהיה מסוגל להשיג את מטרתו. לא שהדבר קל , אם מבינים את המנגנונים החשובים באמת אשר אחראיים ומשפיעים באמת על תהליך ההרזיה, קל יותר, ואפשרי להגיע בדיאטה מתונה יחסית ובהקרבה לא גדולה במיוחד למשקל הרצוי הנכסף, אפילו יותר מכך, לשמור עליו לאורך זמן.

אין אני בא לחדש ולהמציא דברים שלא ידועים !

 

אנסה לרכז את כל הדברים הידועים, למיין ולבחור את החשובים שבהם, להוסיף מהניסיון שלי כ- 20 שנה של יעוץ והדרכת תוכניות הרזיה, לשלב את הכל ביחד וליצור מסגרת חדשה הכוללת את כל המרכיבים החשובים והמשפיעים על תהליך ההרזיה מצד אחד, ומצד שני לנסות ולשמור על אורח חיים רגיל מבלי להינתק מהחיים החברתיים אשר סובבים אותנו.

 

 אם כולנו נבין וננהג לפי הכללים המנחים האלה יתכן ונצליח לגבור על אחת הסיבות החשובות ביותר לתחלואה של העולם המודרני, "השמנת יתר" ועודף משקל.

 

הדיאטה המיושמת בשיטת "חרמון-מן" חשובה מאוד להצלחת תהליך ההרזיה ובאמת מרפאותינו רושמות הצלחות רבות בתחום ושיטת ההרזיה שלנו נמצאת בתודעת הציבור, בכל זאת מצאתי לנכון לכתוב מאמר זה מבלי להתייחס לתפריטים עצמם אלה לכל יתר הדברים החשובים לא פחות אשר ביחד עם תפריט הדיאטה  ישלימו את תהליך ההרזיה ויהפכו אותה ל"תורה" שלמה שבסופו של דבר תאפשר לנו לנצח את השמנת היתר ועודף המשקל .